YÖNETİM KURULU BAŞKANI SALİH SERDAL BUCAK 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Siverek Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Serdal Bucak Cumhuriyetin kuruluşunun 98. Yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Bucak mesajında,” yüzyıllardır şanlı ve yüksek bir medeniyete sahip milletimizin özgürlük ve bağımsızlığın sembolü olan Cumhuriyetimizin 98’inci yıl dönümünü milletçe kutlamanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Cumhuriyet Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde, milletimizin azim ve mücadelesi sonucu kurulmuş ve 98 yıldır dimdik ayaktadır. Cumhuriyet Atamızın bize bıraktığı bir emanettir, bizde bu emanete sonsuza kadar sahip çıkacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle; canlarını bu vatan, millet ve devlet uğruna feda eden, sahip olduğumuz tüm değerleri bizlere armağan eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, eşsiz fedakarlıklarıyla milletimizin gönlünde ölümsüzleşen bütün şehit ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, değerli Siverek hemşerilerimin Cumhuriyet Bayramını en içten duygularımla kutluyorum” dedi

Siverek Ticaret ve Sanayi Odası

Cumhuriyet Caddesi İspahi Pazarı Üzeri K:1 No:44-45 Siverek / Şanlıurfa

Kurumsal
Siverek Ticaret ve Sanayi Odası: © Tüm Hakları Saklıdır.