trarzh-CNenfrdeitja
  • (0414) 552 10 23
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Özgeçmiş

baskan

Siverek Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı SALİH SERDAL BUCAK, 1974 yılında Siverek’te doğdu. İlk ve orta öğrenimini Siverek’ te tamamlamıştır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.
Bir süre Tarım sektöründe ticari faaliyet göstermiş olup, 2008 yılından bu güne kadar inşaat, gıda otomotiv sektöründe faaliyet göstermektedir.
2007 yılından 2012 yılına kadar her yıl yapılan Siverek Köylere Hizmet Götürme Birliği seçimlerinde seçilen Salih Serdal BUCAK Birlik üyeliğini 2012 yılına kadar sürdürmüştür.
Ayrıca; 2011 yılında yapılan Demokrat Parti Olağan Genel Kurul Toplantısında Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçilmiş olup, bir süre Demokrat Parti Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yapmıştır.
Ardından 2011 yılında Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ersin BUCAK’ ın istifası üzerine; Siverek Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kuruluna seçilmiş olup, 2013 yılında yapılan Oda seçimlerinde Salih Serdal Bucak 2017 yılındaki seçimleri de kazanmıştır. Halen Siverek TSO Yönetim Kurulu Başkanı /İnşaat ve Taahhüt Hizmetleri Kurulu Üyeliğine devam etmektedir.

© 2020 - Siverek Ticaret ve Sanayi Odası Resmi Web Sitesi - Web Tasarım: Koray ÇOKOL